O NÁS

Již téměř 30 let vyvíjíme a vyrábíme CD přehrávače a 40 let nástupce zesilovače, se kterým společnost začínala v oblasti spotřební elektroniky. V roce 1995 jsme rozšířili svou působnost o elektroniku pro domácí kina, čímž jsme si získali světové renomé výrobce špičkové AV elektroniky.

DOMÁCÍ KINO - NAVRŽENO V UK

V oblasti domácího kina jsme také vyvinuli vlastní DVD přehrávače a později i Blu-ray přehrávače. Zkonstruovali jsme je s využitím našich desítek let zkušeností s CD přehrávači, abychom zajistili, že přehrávají hudbu stejně dobře jako filmy a poskytují lepší všestranný výkon než výrobky jiných značek.

radio
radio

Pracně vydobyté know-how pro uchování a zpracování i toho nejjemnějšího signálu a reprodukci hudby se všemi jejími detaily, nuancemi a emocemi máme nyní v krvi. S tím, jak zvuk přechází z CD na formáty s ještě vyšším rozlišením, budou i naše výrobky nadále věrně sloužit hudbě a přinášet posluchačům maximální požitek.

BUDOUCNOST

Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se v budoucnu na trhu objeví jakákoli technologie, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.