HDA range

ARCAM A15

Integrovaný zesilovač 2 x 80W s Bluetooth
Zpět na produkty

ARCAM A15

Integrovaný zesilovač 2 x 80W s Bluetooth

ARCAM A15 je výkonný model s výkonem 80 W na kanál. Je ideální pro poslech se sloupovými reproduktory, ve větších místnostech a při větší hlasitosti poslechu.

Písmeno "A" ve slově ARCAM znamená Amplification (zesílení) - to je naše hlavní kompetence. Model A15 je nejnovějším počinem více než 45 let trvajícího vývoje a výroby zesilovačů. avrhli jsme zesilovač z takových součástek a materiálů, aby byla zajištěna brilantní kvalita zvuku.

Abyste mohli přehrávat hudbu ihned po vybalení, je ARCAM A15 vybaven Bluetooth s technologií Qualcomm AptX Adaptive. Ta poskytuje až 24bitové rozlišení pro nejlepší kvalitu zvuku z vašeho telefonu nebo tabletu, ať už přehráváte cokoli. Lze jej také připojit k Bluetooth sluchátkům , takže si můžete užít poslech i ve večerních hodinách.

Zvuk s vysokým rozlišením je zajištěn prostřednictvím digitálních vstupů.

Jako u každého integrovaného zesilovače ARCAM věnujeme zvláštní pozornost vestavěnému phono předzesilovači, aby vaše nahrávky zněly co nejživěji a nejpoutavěji.


Detaily produktu

  • Rozměry: 431 x 344 x 98 mm
  • Hmotnost: 9 kg
  • Výkon: 80 W na kanál
  • Analogové vstupy: 3 x RCA, 1 x phono MM
  • Digitální vstupy: 2 x koaxiální (RCA), 1 x optický (Toslink)
ZOBRAZIT VÍCE arrow down
SKRÝT arrow down

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Ovládejte zvuk v režimu UPnP a základní funkce tohoto produktu pomocí iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch a bezplatné aplikace MusicLife! Ovládací aplikace Arcam je nyní k dispozici i pro Android.