HDA range

ARCAM A5

Integrovaný zesilovač 2 x 50W s Bluetooth
Zpět na produkty

ARCAM A5

Integrovaný zesilovač 2 x 50W s Bluetooth

ARCAM A5 je určen pro intimní poslech vaší oblíbené hudby. 

Písmeno "A" ve slově ARCAM znamená Amplification - to je naše hlavní kompetence. Model A5 je nejnovějším přírůstkem do naší více než 45leté historie konstrukce a výroby zesilovačů, která sahá až k našemu prvnímu výrobku z roku 1976 - zesilovači A&R Cambridge A60. Navrhli jsme zesilovač z takových součástek a materiálů, aby byla zajištěna brilantní kvalita zvuku.

Abyste mohli přehrávat hudbu ihned po vybalení, je ARCAM A5 vybaven Bluetooth s technologií Qualcomm AptX Adaptive. Ta poskytuje až 24bitové rozlišení pro nejlepší kvalitu zvuku z vašeho telefonu nebo tabletu, ať už přehráváte cokoli. Lze jej také připojit k Bluetooth sluchátkům , takže si můžete užít poslech i ve večerních hodinách.

Zvuk s vysokým rozlišením je zajištěn prostřednictvím digitálních vstupů.

Jako u každého integrovaného zesilovače ARCAM věnujeme zvláštní pozornost vestavěnému phono předzesilovači, aby vaše nahrávky zněly co nejživěji a nejpoutavěji.

 

Detaily produktu

  • Hmotnost: 8 kg
  • Rozměry: 431 x 344 x 83 mm
  • Digitální vstupy: 2 x koaxiální (RCA), 1 x optický (Toslink)
  • Analogové vstupy: 3 x RCA, 1 x phono MM
  • Výkon: 50 W na kanál
ZOBRAZIT VÍCE arrow down
SKRÝT arrow down

OCENĚNÍ

2021 ARCAM A5
Red Dot Winner 2021

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Ovládejte zvuk v režimu UPnP a základní funkce tohoto produktu pomocí iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch a bezplatné aplikace MusicLife! Ovládací aplikace Arcam je nyní k dispozici i pro Android.