HDA range

AV 41

AV procesor s HDMI 2.1
Zpět na produkty

AV 41

AV procesor s HDMI 2.1

AV41 je vysoce výkonný AV procesor, který poskytuje ohromující realismus pro dokonalý zážitek z domácího kina.  Díky nativnímu 16kanálovému dekódování pohlcujícího zvuku Dolby Atmos, DTS:X a Auro-3D dokáže AV41 ve spolupráci s výkonovýmii zesilovači Arcam zprostředkovat neuvěřitelný zážitek z domácího kino..

 

Arcam AV41 je navržen s vášní pro hudbu a filmy a obojí přináší s vysokou věrností a dynamikou.  AV41 se může pochlubit symetrickými výstupy XLR pro všech 16 kanálů, které poskytují analogové připojení k výkonovým zesilovačům v nejvyšší kvalitě.

Výkon a muzikálnost lze zajistit díky prostorové kalibraciDirac Live®, která je součástí dodávky, hudbu můžete přehrávat díky integrovanému streamování pomocí Apple®Airplay2, Google Chromecast®, Bluetooth s aptX®HD, Spotify Connect, Tidal Connect a UPnP s aplikací MusicLife.

Dirac Live® Bass Control je k dispozici za příplatek na webových stránkách Dirac: https://www.dirac.com/online-store/arcam-av41/.

Dirac Live® Bass Control využívá údaje z měření zvuku a umístění každého subwooferu i hlavních reproduktorů a určuje, jak jsou basy  rozloženy v celé místnosti.

Soubory

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Ovládejte zvuk v režimu UPnP a základní funkce tohoto produktu pomocí iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch a bezplatné aplikace MusicLife! Ovládací aplikace Arcam je nyní k dispozici i pro Android.