HDA range

AVR 31

AV receiver třídy G s HDMI 2.1
Zpět na produkty

AVR 31

AV receiver třídy G s HDMI 2.1

Muzikálnost + strhující zvuk = ohromující věrnost

AVR31 je vysoce výkonný AV receiver, který poskytuje ohromující realismus pro dokonalý zážitek z domácího kina. Díky nativnímu 16kanálovému dekódování strhujícího zvuku Dolby Atmos, DTS:X a Auro-3D dokáže AVR31 zprostředkovat neuvěřitelný zážitek z domácího kino.

Arcam AVR31 je navržen s vášní pro hudbu a filmy a obojí přináší s vysokou věrností a dynamikou. AVR31 je vybaven přepracovaným toroidním transformátorem pro realistický výkon s nízkou úrovní šumu. Sedmikanálový zesilovač třídy AB přináší kvalitu stereofonních zesilovačů Arcam, což zaručuje muzikálnost, kterou  u jiných AV receiverů neslyšíte.

Výkon a muzikálnost lze zajistit díky prostorové kalibraci Dirac Live®, která je součástí dodávky, a okamžitému přístupu k ní díky integrovanému streamování pomocí Apple®Airplay2, Google Chromecast®, Bluetooth s aptX®HD, Spotify Connect, Tidal Connect a UPnP s aplikací MusicLife.

Dirac Live® Bass Control je k dispozici za příplatek na webových stránkách Dirac: https://www.dirac.com/online-store/arcam-avr21/.

Dirac Live® Bass Control využívá údaje z měření zvuku a umístění každého subwooferu i hlavních reproduktorů a určuje, jak jsou basy  rozloženy v celé místnosti.

Soubory

STÁHNĚTE SI APLIKACI

Ovládejte zvuk v režimu UPnP a základní funkce tohoto produktu pomocí iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch a bezplatné aplikace MusicLife! Ovládací aplikace Arcam je nyní k dispozici i pro Android.